2 słowa na 2 lata

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne konsultacje logopedyczne w ramach akcji "272 słowa", której partnerem jest Bona Verba. Akcja została zainicjowana przez logopedów zrzeszonych na forum logopedycznym "Logopedia - terapia zaburzeń mowy" i jest skierowana jest do dzieci w wieku od urodzenia do 3 roku życia, których rozwój mowy przebiega nieharmonijnie.

Konsultacja obejmuje wywiad na temat komunikacji i dotychczasowego rozwoju psychoruchowego dziecka oraz badanie mowy. Czas trwania konsultacji to 45-60 min.

Więcej informacji na stronie: www.272slowa.pl

Uśmiech dziecka to największa nagroda

W naszej placówce zatrudniamy profesjonalnych pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Twoje dziecko jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami, a także stwarzają możliwości do prawidłowego rozwoju Twojego skarba.